DegDrive (VEICHI) Plus

Solar Pompa İnverteri

Su basınçlandırma hayatımızın her anında karşımıza çıkmaktadır. Örnek verilecek olursa tarımsal sulama, içme suyu, şehir şebekeleri veya ticari alanlar gibi birçok yerde kullanılmaktadır. Hayatımızın kuşkusuz en önemli parçası olan su, kendisi kadar detaylı ve önemli sistem tasarımı ister. Sistemdeki en ufak arıza ya da kesinti ilgili prosesleri veya ihtiyaçları aksatarak ciddi problemler çıkarmaktadır. Tasarlanacak olan sistem mümkün derecede olağandışı senaryolara karşı hesaplanmalı ve buna uygun ekipman seçimi yapılmalıdır.

Solar sistemler için özel olarak tasarlanan PLUS pompa sürücümüz rakiplerine kıyasla %15 daha fazla tasarruf sağlayarak DegDriveSolar ailesinin en güçlü üyesidir, geniş ve hızlı MPPT süresi ve gelişmiş algoritması ile rakiplerini yanına bile yaklaştırmamaktadır. IOT sistemi ile uzaktan erişim, parametre değişiklikleri, veri kaydı ve izleme yapılabilen ürünümüz saha bakım maliyetlerini minimuma çekmektedir. Şebeke ile solar enerjiyi aynı anda kullanarak hibrit çalışabilir ve ihtiyaç halinde şebekeyi devreye yapılan enerji yatırımının tasarrufunu maksimize eder. Fotovoltaik sistem için herhangi bir parametre ayarına ihtiyaç duymaz, tak-çalıştır özelliğine sahip olarak devreye alma işlemlerinde zaman kaybı yaşatmaz. Gerekli analizler için sanal osiloskop destekleyen solar sistemlere özel üretilmiş 1/3faz-220, 3faz380V ürün çeşitliliğine sahip geniş MPPT aralıklarına sahip solara sistemlere özel pompa inverteridir.

Su kadar güçlü, su kadar vazgeçilmez.

Kitap Stili Tasarım Sayesinde Kurulum Alanından Tasarruf Sağlar

Yeni Nesil IOT Sistemi & Akıllı Sulama Sistemleri

PMSM, AM, BLDCM Uygulamaları

AC 110V / 220V / 440V Voltaj Çeşitliliği

MPPT Maksimum Güç Çıkışı ve Çoklu Koruma Fonksiyonları

DegDrive (VEICHI) Mini

Solar Pompa İnverteri

Azalan su kaynakları ve çölleşmeyle birlikte kaçınılmaz olarak su tasarrufu önemli bir konu haline gelmiştir. Daha düşük su tüketimlerin bulunduğu noktalarda daha düşük bir enerji yatırımı ile minimize sistemler kurulması gerekmektedir. Su tasarrufunun yanında enerji tasarrufu için kurulması gereken sistemlerin mümkün olan teknik koşullar çerçevesinde indirgenmesi elzemdir.

DegdriveSolar ailemizin en yenilikçi ürünlerinden biri olan MİNİ solar pompa inverteri 110V/220V(3faz) sistemler için tasarlanmış olup daha küçük sistemlerde daha yüksek performans vermekte rakipsizdir. İstenildiği taktirde 3faz-110V veya tek tuş ile 3faz-220V çalışabilen MİNİ ürünümüz tasarım olarak ince ve küçük tasarlanmıştır. %15 enerji tasarrufu ile daha fazla su ihtiyacınızı karşılamakla birlikte kurulum alanında da tasarruf sağlar. Her yönü ile güçlü ve küçük olan ürünümüz MPPT teknolojine sahip solar sistemlere özel üretilmiş pompa inverteridir.

System Solar Power Enerji Sistemleri olarak ülkemizin tükenebilir kaynaklarını bilinçli ve tasarruflu kullanma bilincine sahip olmakla birlikte, müşterilerimize özel sistem tasarımları veya ürün tedariklerinde yetkin mühendis kadromuzla hizmet sunmaktayız.

Tasarrufta kalın, güçlü kalın.

Ultra Düşük Yatırım Maliyeti

Mini Dış Kasa

Modern, Şık Tasarım

Gelişmiş MPPT Teknolojisi

Farklı Pompa Çeşitlerine Uyumluluk

DegDrive (VEICHI) Solar İndirmeler

DegDrive (VEICHI) Solar Sürücü bilgilerini ve bağlantı şemalarını aşağıdaki linklerden indiribilirsiniz.